Info/kontakt

Udebliver avisen
Midtugeavisen bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
Annonceafdelingen:
salg.horsens@lokalavisen.dk

Redaktionen:
red-horsens@lokalavisen.dk

Redaktion:
Jeppe Rafn, Lokalredaktør
jeppe.rafn@lokalavisen.dk
Tlf: 8732 4871
Mobil: 3038 2825

Kristine Lund Nydahl, journalistpraktikant
kln@lokalavisen.dk
Mobil: 2076 7812

Camilla K. Olesen, områderedaktør
Tlf. 5156 1961
camilla.olesen@pola.dk

Salg:
Kasper Allermann, markedschef
Kasper.Allermann@lokalavisen.dk

Dorthe Toft, Salgschef
Tlf. 3038 2898
Dorthe.toft@lokalavisen.dk

Annoncer:
Mads Juncher Jørgensen, Mediekonsulent
Tlf: 3038 2847
Mads.J.Jorgensen@lokalavisen.dk

Henrik Søstrøm Simonsen, mediekonsulent
Tlf: 3038 2844
henrik.simonsen@lokalavisen.dk

Kontakt online salg:
Maj-Britt Hildebrandt - Key Account Manager
Tlf: 4590 8051
m.hildebrandt@pola.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv@lokalavisen.dk
Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Lokalavisen Horsens
Roms Hule 8, 1. sal
7100 Vejle

Deadlines
Lokalavisen Horsens: 

Redaktionelt stof:
tirsdag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
tirsdag kl. 12.00
Privatannoncer (til lykke, køb/salg m.m.):
tirsdag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
onsdag kl. 10.00
Prisliste
Annonce
Fik du læst
ANNONCER
Se flere