Info/kontakt

Udebliver avisen
Midtugeavisen bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
Annonceafdelingen:
salg.horsens@lokalavisen.dk
Redaktionen:
red-horsens@lokalavisen.dk

Redaktion:
Jeppe Rafn, Lokalredaktør
Tlf: 8732 4871
Mobil: 3038 2825

Kristine Lund Nydahl, journalistpraktikant
Mobil: 3038 2866

Camilla K. Olesen, områderedaktør
Tlf. 5156 1961
camilla.olesen@pola.dk

Salg:
Kasper Allermann, markedschef
Kasper.Allermann@lokalavisen.dk

Dorthe Toft, Salgschef
Tlf. 3038 2898
Dorthe.toft@lokalavisen.dk

Annoncer:
Mads Juncher Jørgensen, Mediekonsulent
Tlf: 3038 2847
Mads.J.Jorgensen@lokalavisen.dk

Mette Forsberg Lorentzen, Mediekonsulent
Tlf: 31751350
mette.f.lorentzen@lokalavisen.dk

Marco G. Norvillo, mediekonsulent
Tlf. 3067 2813
marco.g.norvillo@lokalavisen.dk

Kontakt online salg:
Maj-Britt Hildebrandt - Key Account Manager
Tlf: 4590 8051
m.hildebrandt@pola.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv@lokalavisen.dk
Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Lokalavisen Horsens
Roms Hule 8, 1. sal
7100 Vejle

Deadlines
Lokalavisen Horsens: 

Redaktionelt stof:
tirsdag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
tirsdag kl. 12.00
Privatannoncer (til lykke, køb/salg m.m.):
tirsdag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
onsdag kl. 10.00
Prisliste
Fik du læst
ANNONCER
Se flere
Politiken
Seneste nyt
Ekstra Bladet
Seneste nyt
Jyllands-Posten
Seneste nyt